home

Domů

jazyky@era-consulting.cz

mail

|

+420 604 404 609

phone

ERACONSULTING

JAZYKOVÉ SLUŽBY PRO FIRMY

O společnosti

Společnost Era – Consulting, s.r.o. byla založena v roce 2002 a dodnes úspěšně plní své poslání předsevzaté při založení společnosti – a tím je spokojený zákazník. Společnost se specializuje na zajišťování ekonomických služeb a v roce 2016 se rozrostla o jazykovou divizi. Garantem této divize je Mgr. Marcela Juřenová, jejíž více než 10letá odborná praxe v poskytování jazykových služeb, lektorské a učitelské činnosti a zároveň zkušenosti v oblasti spolupráce se zahraničními partnery, je zárukou kvalifikovaného přístupu ke klientům.

Firemní výuka jazyků

Specializujeme se pouze na firemní výuku jazyků pro soukromé společnosti, státní instituce a podniky. Lektor dochází přímo do Vaší firmy, kde probíhá výuka. Víme totiž, že Váš čas je drahý. Může se jednat jak o kurzy pro skupinu zaměstnanců (skupinové kurzy), tak pouze o výuku jednoho člověka (individuální kurzy „one to one“). Před začátkem kurzu může proběhnoutbuď rozřazovací test, nebo jazykový audit, díky němuž bude mít lektor (a také zaměstnavatel) představu o skutečných vědomostech svých studentů. Nabízíme výuku od naprostých začátečníků až po přípravu na jazykové zkoušky. Kurzy jsou zaměřeny na obecný jazyk, ale i na odborný, dle vaší specializace. Samozřejmostí je vedení výuky dle moderních i klasických metod s důrazem na konverzaci, a to zcela individuálně, dle potřeb a přání studentů. Jsme flexibilní, otevření a rádi se přizpůsobíme Vašim představám.

Překladatelská činnost a tlumočnictví

Neváhejte se na nás obrátit s texty, které potřebujete přeložit. Překládáme z jednoho jazyka do druhého pro účely cestovního ruchu, mezinárodního styku, obchodního jednání apod. Nabízíme slevy při dlouhodobé spolupráci s firmami a v případě překladu kratších textů i velmi rychlé „expresní“ překlady do jednoho dne.

Zajistíme Vám kvalitního tlumočníka

  • angličtiny
  • němčiny
  • ruštiny
  • španělštiny
  • dalších jazyků

Máme zkušenosti z obchodních jednání i konferencí. Také zabezpečíme tlumočení do a ze znakové řeči.

Další nabídka služeb

Provádíme jazykové firemní audity a jazykové korektury přeložených textů a poskytujeme také služby průvodce po kraji pro zahraniční návštěvy.

Cenu za prováděné služby stanovujeme zvlášť pro každého klienta, na základě množství a náročnosti požadovaných služeb. Jsme plátci DPH.

Naši lektoři

Pečlivě jsme pro Vás vybrali kvalifikované a nadšené lektory, kteří jsou ochotni a připraveni splnit Vaše požadavky týkající se výuky. Spolupracujeme jak s českými, tak se zahraničními lektory. Důležitá je pro nás spolehlivost, výborná znalost jazyka a vstřícný přístup ke klientovi.

Napište nám...

Zašlete nám poptávku s Vašimi představami a požadavky a my Vás obratem zkontaktujeme s nabídkou výuky či jiných služeb.

Jméno:

Firma:

Email:

Telefon:

Dotaz:

Můžete nás také kontaktovat přímo na telefonním čísle, či emailové adrese, uvedené níže.